Kuchynský RUNdal
16.3.2019

     
Pre zobrazenie medzičasu a poradia po 1. kole klikni na meno pretekára.

Page 1 of 4 (153 items)
por.číslozdielaťmenočaskateg.por.kat.strata v kat.ročníkklubtempo
1237
Erik FLAJZIK00:21:54M11997Ak Junior Holíč3:39 min/km
2277
Robert TOMOVIČ00:22:38M200:00:431988Beh Senec3:46 min/km
3223
Ivan DOŠEK00:23:08M300:01:131989BEHAME_SPOLU3:51 min/km
4342
Ján DÖMENY00:23:17M400:01:221992Adidas runners3:52 min/km
5326
Henrich PRSEK00:24:16M4011971Behame.sk4:02 min/km
6307
Peťo KOTES00:24:46M500:02:5119844:07 min/km
7247
Ervin PÁLENÍK00:25:05M5011962Activstar Trenčín4:10 min/km
8327
Štefan HUPKO00:25:22M40200:01:061972Behame.sk4:13 min/km
9329
Eliška KLEPKOVÁ00:25:44Z12003pr3klep4:17 min/km
10287
Vladimír CÍCH00:26:05M6011958Behame.sk4:20 min/km
11224
Katarína BÁTOVSKÁ00:26:13Z200:00:291995BEHAME_SPOLU4:22 min/km
12330
Martin KLEPEK00:26:22M40300:02:061972pr3klep4:23 min/km
13234
Simon HOLLÝ00:26:35M600:04:4019944:25 min/km
14339
Vladimír KLINCKO00:27:06M700:05:111981Obehni Svet4:31 min/km
15222
René MALÝ00:27:07M800:05:121983ŠK pre Radosť4:31 min/km
16340
Ján OBYCKÝ00:27:10M900:05:151982Obehni Svet4:31 min/km
17303
Jakub ŠTRBÍK00:27:11M1000:05:161988amg runners4:31 min/km
18338
Soňa ZAJÍČKOVÁ00:28:23Z300:02:391988SHEruns4:43 min/km
19321
Michal GLASA00:28:23M1100:06:281984Porád mám nervy...4:43 min/km
20200
Róbert BUJNA00:28:43M50200:03:381964Kuchynské Bobre4:47 min/km
21308
Norbert KOLHÁNEK00:28:48M40400:04:311977Nectel Running Team4:48 min/km
22325
Juraj BÉBER 00:29:05M40500:04:481977Húrky ZM4:50 min/km
23293
Barbora PANÁKOVÁ00:29:07Z4011977Lesky's runners4:51 min/km
24264
Miroslav MARKO00:29:27M1200:07:321990amg runners4:54 min/km
25313
Jozef PAVLOV00:29:35M40600:05:1819764:55 min/km
26228
Zuzana ŠULKOVÁ00:29:39Z400:03:541982Speed4dogs4:56 min/km
27345
Petra ŠTRBÍKOVÁ00:30:02Z500:04:181987Adidas runners5:00 min/km
28268
Petra ŠTÓCOVÁ00:30:04Z600:04:2019855:00 min/km
29314
Martina BALUCHOVÁ 00:30:34Z40200:01:261977Bežím za ZŠ Rohožník 😉5:05 min/km
30266
Robert MIKULECKY 00:30:47M40700:06:301976Porád mám nervy...5:07 min/km
31367
Helena KRÚTELOVÁ00:30:54Z700:05:101981Lesky´s runners5:09 min/km
32250
Michal DINUŠ00:30:55M1300:09:0019815:09 min/km
33232
Jozef LONEK00:31:14M50300:06:081960ŠK Pivo5:12 min/km
34249
Peter BAĎURA00:31:14M40800:06:5719755:12 min/km
35283
Ľubomír FIALA00:31:15M1400:09:201992Brezová pod Bradlom5:12 min/km
36244
Miroslav MRKVICA00:31:18M40900:07:0219715:13 min/km
37344
Janka POMŠÁROVÁ00:31:32Z800:05:471992Danube Runners5:15 min/km
38324
Veronika KOHL00:31:33M1500:09:381983Porád mám nervy...5:15 min/km
39310
Marek LASTOVIČKA00:31:41M1600:09:4619935:16 min/km
40334
Igor SPIEGEL00:31:41M401000:07:2519705:16 min/km
41209
Zuzana MORÁVKOVÁ00:31:48Z40300:02:411975Malacky5:18 min/km
42203
Diana JAZUDEKOVÁ00:31:49Z900:06:0519955:18 min/km
43259
Jaroslav DANIHEL00:31:57M1700:10:021981ROHOŽNÍK5:19 min/km
44306
Martin PIOVARCI00:32:03M1800:10:081982Adidas Runners Bratislava5:20 min/km
45229
Martina DIVIAKOVÁ00:32:05Z1000:06:211983SHEruns5:20 min/km
46233
Roman ROUBAL00:32:11M50400:07:061967ŠK Pivo5:21 min/km
47305
Janka ŠVIHORIKOVA00:32:35Z1100:06:501983SHEruns5:25 min/km
48242
Štefan RAFANIDES00:32:37M1900:10:421984vŕšky5:26 min/km
49211
Ivan GALO00:32:40M2000:10:451986Dželáto klub5:26 min/km
50207
Tomáš NEMČEK00:32:42M2100:10:4719875:27 min/km
Page 1 of 4 (153 items)