Kysucká stovka
1.3.2019

     
     
Pre zobrazenie medzičasov a poradia klikni na meno pretekára. GPX záznam si stiahni v záložke GPS tracking.

Page 1 of 2 (100 items)
por.číslozdielaťmenomenočasčaspor.kat.por.kat.strata v kat.ročníkpohlavieklubkrajinatempo
173
Vít OTEVŘELVít OTEVŘEL
#73 M
15:06:4715:06:47111988MColumbia MontrailCZE 8:01 min/km
269
Matej ORAVECMatej ORAVEC
#69 M
15:29:3815:29:382200:22:511996MTRIXBikeSVK 8:13 min/km
363
Ivan MUDROŇIvan MUDROŇ
#63 M
16:43:3016:43:303301:36:422019MxxxSVK 8:52 min/km
456
Peter MATEJPeter MATEJ
#56 M
17:30:2717:30:274402:23:391977MEMARKSVK 9:17 min/km
58
Martin BOHUSLAVMartin BOHUSLAV
#8 M
18:07:2618:07:265503:00:381987MAtletic TřebíčCZE 9:37 min/km
617
Dalibor DVORŠTIAKDalibor DVORŠTIAK
#17 M
18:14:4618:14:466603:07:581970MAdamSport Ružomberok SVK 9:41 min/km
75
Pavel BEŤKOPavel BEŤKO
#5 M
18:36:2618:36:267703:29:381992MSVK 9:52 min/km
842
Petr JURČAPetr JURČA
#42 M
18:50:5018:50:508803:44:031981MKarpatský Kynologický KlubCZE 10:00 min/km
97
Michal BIELESZMichal BIELESZ
#7 M
18:59:3918:59:399903:52:521967MCZE 10:05 min/km
1027
Jakub HÁJEKJakub HÁJEK
#27 M
18:59:4118:59:41101003:52:541970MCZE 10:05 min/km
1164
Roman NĚMECRoman NĚMEC
#64 M
19:13:2819:13:28111104:06:411980MThermoFisher ScientificCZE 10:12 min/km
1223
Peter GEMERANPeter GEMERAN
#23 M
19:27:5819:27:58121204:21:111981MSVK 10:20 min/km
1345
Martin KEREKEŠMartin KEREKEŠ
#45 M
19:28:0219:28:02131304:21:141975MSVK 10:20 min/km
1460
Pavol MIZERAPavol MIZERA
#60 M
19:28:0319:28:03141404:21:161978MKysuce teamSVK 10:20 min/km
1587
Andrej SEKELYAndrej SEKELY
#87 M
19:36:1719:36:17151504:29:301986MKrizovany road runnersSVK 10:24 min/km
162
Marie BALŠÍNKOVÁMarie BALŠÍNKOVÁ
#2 F
19:38:2519:38:25111980FCZE 10:25 min/km
173
Jiří BARANJiří BARAN
#3 M
19:44:1819:44:18161604:37:311966MStaříčCZE 10:28 min/km
1851
Marcel KRAJČMarcel KRAJČ
#51 M
19:50:0519:50:05171704:43:171978MZáhorácky frišký týmSVK 10:31 min/km
199
Jaroslav BORÁŇJaroslav BORÁŇ
#9 M
19:50:0519:50:05181804:43:181980MSVK 10:31 min/km
2076
Emil PÁLENÍKEmil PÁLENÍK
#76 M
19:50:4719:50:47191904:44:001972MBK Pyxida Čierne KľačanySVK 10:32 min/km
2139
Jaroslav JANÍČEKJaroslav JANÍČEK
#39 M
20:05:2420:05:24202004:58:371964MTriPé LiptovSVK 10:40 min/km
2229
Monika HEISSENBERGERMonika HEISSENBERGER
#29 F
20:10:3420:10:342200:32:091980FSVK 10:42 min/km
2397
Jozef ZAMORAJozef ZAMORA
#97 M
20:10:4720:10:47212105:04:001978MSVK 10:42 min/km
2426
Miluše GOMBALOVÁMiluše GOMBALOVÁ
#26 F
20:14:4320:14:433300:36:181971FTianDeFMCZE 10:44 min/km
2555
Peter MASAROVIČPeter MASAROVIČ
#55 M
21:02:0521:02:05222205:55:171981MDolná SúčaSVK 11:10 min/km
2692
Libor SVIEČKALibor SVIEČKA
#92 M
21:18:3221:18:32232306:11:441982MSKÁJ TeamCZE 11:18 min/km
2757
Peter MAZÁNPeter MAZÁN
#57 M
21:24:1221:24:12242406:17:251983MVeľký KrtíšSVK 11:21 min/km
2824
Branislav GEREGBranislav GEREG
#24 M
21:24:2421:24:24252506:17:371993MSVK 11:21 min/km
2995
Jan TÝČEJan TÝČE
#95 M
21:27:3521:27:35262606:20:481983MCZE 11:23 min/km
3010
Jaroslav BUCHAJaroslav BUCHA
#10 M
21:37:0821:37:08272706:30:201969MSVK 11:28 min/km
3188
Radomír ŠNEVAJSRadomír ŠNEVAJS
#88 M
21:38:5021:38:50282806:32:031963MCZE 11:29 min/km
3219
Pavel FEXAPavel FEXA
#19 M
21:54:0021:54:00292906:47:121982MBystrice nad PernstejnemCZE 11:37 min/km
3261
David MORTREUXDavid MORTREUX
#61 M
21:54:0021:54:00292906:47:121978MMortreux & Partner AccountingFRA 11:37 min/km
3422
Vlado FRICKÝVlado FRICKÝ
#22 M
22:17:2122:17:21313107:10:341981MBarRanSVK 11:50 min/km
3550
Alexander KOVAĽAlexander KOVAĽ
#50 M
22:17:3722:17:37323207:10:501978MMTC Vysna SebastovaSVK 11:50 min/km
3633
Martin HORČÍK Martin HORČÍK
#33 M
22:27:1822:27:18333307:20:311990MULTRA Boľavé nohySVK 11:55 min/km
3771
Bálint ŐRSIBálint ŐRSI
#71 M
22:39:1122:39:11343407:32:241987MHUN 12:01 min/km
3814
Miroslav ČUBOŇMiroslav ČUBOŇ
#14 M
23:06:2023:06:20353507:59:331966MMartinSVK 12:16 min/km
3934
Jiří HORNÍČEKJiří HORNÍČEK
#34 M
23:39:1223:39:12363608:32:251987MR+J Bežecké projekty / Kokosové ostrovySVK 12:33 min/km
4011
Rastislav CABALARastislav CABALA
#11 M
23:39:1523:39:15373708:32:281978MR+J Bežecké projektySVK 12:33 min/km
4143
Lukáš JUREŇALukáš JUREŇA
#43 M
23:53:4223:53:42383808:46:551979MVrchárska koruna LučeneckáSVK 12:41 min/km
4286
Roman SAMKORoman SAMKO
#86 M
23:53:4523:53:45393908:46:581973MKESVK 12:41 min/km
4394
Jakub TRIMAYJakub TRIMAY
#94 M
24:11:3224:11:32404009:04:451990MKlokočinský odchovanec SVK 12:50 min/km
4412
Peter CIBULAPeter CIBULA
#12 M
25:15:1825:15:18414110:08:301967MSVK 13:24 min/km
4599
Branislav ZIGOBranislav ZIGO
#99 M
25:15:2225:15:22424210:08:351973MSVK 13:24 min/km
4618
Maroš FANČOVIČMaroš FANČOVIČ
#18 M
25:15:2825:15:28434310:08:411967MSVK 13:24 min/km
4775
Aleš PALÁSEKAleš PALÁSEK
#75 M
25:15:3225:15:32444410:08:451974MPaldovéCZE 13:24 min/km
4858
Dušan MIEZGADušan MIEZGA
#58 M
25:33:1425:33:14454510:26:261974MSVK 13:34 min/km
4983
Jaroslav PŘIKRYLJaroslav PŘIKRYL
#83 M
25:33:1525:33:15464610:26:281957MCZE 13:34 min/km
5081
Ondřej PLAŠILOndřej PLAŠIL
#81 M
26:27:0326:27:03474711:20:161982MSeskočil z rudé skály a vyrazil si dechCZE 14:02 min/km
Page 1 of 2 (100 items)