Kuchynský RUNdal
16.3.2019

     
Pre zobrazenie medzičasu a poradia po 1. kole klikni na meno pretekára.

Page 1 of 3 (145 items)
por.číslozdielaťmenočaskateg.por.kat.strata v kat.ročníkklubtempo
157
Tomas SZABO00:48:08M11987Salomon Slovakia4:00 min/km
234
Zuzana POLOHOVA00:50:41Z11982Lesky's runners4:13 min/km
3133
Martin ONDRUŠKA00:50:59M200:02:501992Lesky's runners4:14 min/km
4120
Igor MIKUŠ00:51:50M300:03:421994Danube Runners4:19 min/km
524
Ľuboš ORAVEC00:52:35M4011972PROefekt4:22 min/km
6139
Michal HAVLÍK00:52:42M40200:00:0619774:23 min/km
746
Jaroslav POBUDA00:53:19M400:05:111987STG Senica4:26 min/km
84
Peter DOBŠOVIČ00:53:37M40300:01:011974OŠK Zavar4:28 min/km
995
Miroslav BÁTOVSKÝ00:53:49M40400:01:131970AK Tlmače4:29 min/km
1088
Stanislav MAJEROVIC00:54:32M40500:01:561979Sport for Fun Malacky4:32 min/km
11103
Peter SZABO00:54:58M5011969Trenčianska Teplá4:34 min/km
1220
Dagmar VARGOVÁ00:55:15Z200:04:341981AK Bojničky4:36 min/km
1352
Milan LESKOVSKY00:55:26M50200:00:271965Lesky's runners4:37 min/km
1450
Radoslav STACHO00:55:56M40600:03:201977Lesky's runners4:39 min/km
1519
Dominik VIGLAŠ00:56:15M500:08:0619874:41 min/km
1691
Milan ZAJÍČEK00:56:16M600:08:0719854:41 min/km
17144
Martin POLAKOVIČ00:56:17M700:08:081988All Sports4:41 min/km
1859
Maria ULLEROVA00:56:23Z40119744:41 min/km
1931
Michal VOLF00:56:24M800:08:1519894:42 min/km
2047
Ladislav MORAVSKÝ00:56:47M900:08:381987Roni Run Club4:43 min/km
21122
Ľuboš BAŤKO00:56:52M40700:04:161975Sport for Fun Malacky4:44 min/km
2274
Ondrej PETRÍK 00:57:00M1000:08:5119854:45 min/km
2366
Andrea BOROVSKÁ00:57:08Z40200:00:451979Šk Bradlan Brezová4:45 min/km
24109
Kristián ŠČÍPA00:57:17M40800:04:421979Lesky's runners4:46 min/km
2564
Roman DIVIAK00:57:21M1100:09:121984Stupava4:46 min/km
2672
Ľubica TOPOROVÁ00:57:21Z40300:00:581975ŠK pre Radosť4:46 min/km
2786
Pavol DULAK00:57:47M40900:05:111975Plavecky Stvrtok4:48 min/km
2851
Ivan TIMKO00:58:07M1200:09:581986EXTREME OBSTACLE RUNNERS4:50 min/km
2960
Richard REBO00:58:24M401000:05:4819794:52 min/km
3026
Adrian ŠARNÍK00:59:01M401100:06:251977Malacky4:55 min/km
31130
Miri VAJDOVA00:59:23Z300:08:411984Danube Runners4:56 min/km
3294
Peter MAJTÁZ00:59:29M401200:06:531978toRun4:57 min/km
33140
Peter ZATHURECKY00:59:45M50300:04:461966Brenntag team4:58 min/km
34138
Lubomir FRIALA00:59:56M1300:11:471983Fenix3Club4:59 min/km
35128
Milan FABUŠ01:00:19M401300:07:431972Tomky5:01 min/km
369
Miroslav JANOVČÍK01:00:33M6011959TK Nové Zámky5:02 min/km
37116
Lukáš LACKO01:00:40M1400:12:311992SLOVNAFT5:03 min/km
3821
Pavol VALENTINY 01:00:43M1500:12:341982HK ABC5:03 min/km
3948
Michaela STACHOVA01:01:03Z400:10:221985Lesky's runners5:05 min/km
4071
Ján KÝŠKA01:01:08M1600:12:591983ToRun Stará Turá5:05 min/km
4113
Miroslav GALLO01:01:09M1700:13:011984BK TURBO GEMER5:05 min/km
42129
Erik STEINHAUSER01:01:14M1800:13:0619895:06 min/km
4317
Dusan KONECNY01:01:23M401400:08:471978SC 1896 Strbske Pleso5:06 min/km
4455
Richard GAJDOŠ01:01:35M1900:13:261991Pfizer Bratislava5:07 min/km
45108
Jaroslav ZEMAN01:01:40M401500:09:041973Leskysrunners5:08 min/km
4667
Jozef GALATA01:01:57M401600:09:211977IRD runners5:09 min/km
47114
Pavel BOCKO01:01:59M2000:13:501984Jajnekem5:09 min/km
48110
Michal PAVLÍK01:01:59M401700:09:231979Lesky's runners5:09 min/km
49105
Marek BENKO01:02:07M401800:09:311975STG Senica5:10 min/km
50132
Maroš MITOŠINKA01:02:18M401900:09:421972Danube Runners5:11 min/km
Page 1 of 3 (145 items)