AXA Run & Fun
29/08/2020
Page 1 of 1 (27 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčasstrata v kat.1. bežec2. bežec3. bežectempo
1626
BMSC BMSC
#626
00:42:4700:42:47Brezovska BarboraDolinajova MonikaKomarnanska Romana3:33 min/km
2616
SHERUNS SHERUNS
#616
00:43:2300:43:2300:00:35Pukalovičová PetraĎurcová ZuzanaBorhyová Jeanette3:36 min/km
3625
BRATISLAVA RUNNERS BRATISLAVA RUNNERS
#625
00:45:3300:45:3300:02:45Hegedüsová KristínaBrychtová NikolaKárolyi Lenka3:47 min/km
4608
AK VETERÁN W-A AK VETERÁN W-A
#608
00:46:5000:46:5000:04:02LUPTÁKOVÁ PetraSCHWEITZEROVÁ MarcelaTULEJOVÁ Eva3:54 min/km
5627
ROMANA TEAM ROMANA TEAM
#627
00:48:5200:48:5200:06:04Otočková RomanaSivokova KatarinaKiraly Andrea4:04 min/km
6624
SHERUNS KOLIBA GIRLS SHERUNS KOLIBA GIRLS
#624
00:50:5400:50:5400:08:07Szakascova JanaPukalovičová PetraSHAPIRO Lullia4:14 min/km
7618
RUN FOR FUN LADIES RUN FOR FUN LADIES
#618
00:53:0900:53:0900:10:22Krajhanzlová MartinaBird-Capková MartinaHoličková Renáta4:25 min/km
8609
AK VETERÁN W-B AK VETERÁN W-B
#609
00:53:2300:53:2300:10:35ERDÉLYIOVÁ ZuzanaĎurková JanaLITVÁKOVÁ Viera4:26 min/km
9619
ROMČINE SHERUNSKY ROMČINE SHERUNSKY
#619
00:57:3800:57:3800:14:50Baroková SilviaGašpierikováNógellová Monika4:48 min/km
10621
FASUNGOVA RUNNING GROUP FASUNGOVA RUNNING GROUP
#621
00:58:5500:58:5500:16:08Áčová ZuzanaVoskárová MichaelaCangarová Ivana4:54 min/km
11617
BRATISLAVA RUNNERS BRATISLAVA RUNNERS
#617
01:00:3701:00:3700:17:50Kapustíková IvanaGalbavá KlaudiaPjatáková Katarína5:03 min/km
12601
MBIO WANAWAKE MBIO WANAWAKE
#601
01:01:2601:01:2600:18:39Uhrinova MichaelaPanikova AndreaPagerkova Zuzana5:07 min/km
13607
RÍMČANKY RÍMČANKY
#607
01:03:1701:03:1700:20:29Buzgovicova KarinFótyiková RobertaBezuchova Tamara5:16 min/km
14622
ŠTAFETA 7 ŠTAFETA 7
#622
01:04:0601:04:0600:21:18Ondrus MartinaOndrus DanaRoziakova Janka5:20 min/km
15615
ŠTAFETA 6 ŠTAFETA 6
#615
01:04:5401:04:5400:22:06Kiss EvaHorváthová AnkaŠtefániková Majka5:24 min/km
16611
TRIOBABY TRIOBABY
#611
01:05:1501:05:1500:22:27Foltynova KatarinaGalova DenisaHudecová Monika5:26 min/km
17620
FASUNGOVA RUNNING GROUP FASUNGOVA RUNNING GROUP
#620
01:05:5801:05:5800:23:10Karelová GabikaGalbavá JarmilaFabianová Lucia5:29 min/km
18623
FIT ŠTÝL RUNNING TEAM FIT ŠTÝL RUNNING TEAM
#623
01:06:3301:06:3300:23:45Leščáková AlenaPravdová EmiliaĎurišová Monika5:32 min/km
19605
NEOVÍZIA RUNNING TEAM NEOVÍZIA RUNNING TEAM
#605
01:06:5701:06:5700:24:09Smorádková AdrianaStanislavova DominikaSmorádková Kristína5:34 min/km
20613
ŠTAFETA 5 ŠTAFETA 5
#613
01:09:2801:09:2800:26:40Jamečná EvaJamečná JúliaJamečná Marianna5:47 min/km
21602
TATRI TATRI
#602
01:11:4301:11:4300:28:55Buchová BarboraMalatinská NatáliaKrištofičová Barbora5:58 min/km
22606
DELIKÁTNE ŽENY DELIKÁTNE ŽENY
#606
01:12:4101:12:4100:29:53Bdžochová PatríciaZibrinová ZuzanaViechová .6:03 min/km
23614
MODRA V POHYBE MZM MODRA V POHYBE MZM
#614
01:14:5601:14:5600:32:08Bernerová MáriaLindtnerová MonikaLišková Zlatica6:14 min/km
24603
MUDDY MOMS MUDDY MOMS
#603
01:15:5901:15:5900:33:11Puhová IvetaKovácsová ZuzanaNagy Pavlíkova Eva6:19 min/km
25612
WONDER WOMEN WONDER WOMEN
#612
01:20:3001:20:3000:37:42Švejnová KatarínaGasperová JanaLukačovičová Jaroslava6:42 min/km
604
OVCA, GAZELA A BAMBI OVCA, GAZELA A BAMBI
#604
DNSDNSMelichárová Janašuterová KatarínaOtočková Romana
610
ŠTAFETA 4 ŠTAFETA 4
#610
DNSDNSMoravčíková ElenaMoravčíková LauraKoníková Kamila
Page 1 of 1 (27 items)