Zoborskou lesostepou s Mitickou 2017
Skip Navigation Links
výsledky
štatistiky
pdf výsledky
15 October 2017
HyperLink
Lesný beh pre Radosť pohorím Tríbeča.
Page 1 of 3 (118 items)
[1]23
abs. por.
štart. č.
zdieľať
diplom
meno
čas
kategória
por. kat.
ročník
por. muži/ženy
klub
111Matúš KOMPAS01:00:07M119921Atletický oddiel Šala
2146Jozef ČURLEJ01:00:24M219812O5 BK Furca Košice
346Mikuláš KÉRI01:01:02M40119773sansport.sk
434Šimon ŽÁČIK01:01:15M319914SMTA Nitra
564Róbert TURZA01:01:38M419925Velké Zálužie
633Pavol ŽÁČIK01:02:27M519996SMTA Nitra
773Peťko BELLAY01:03:03M619887krajinar.sk
820Milan FURÁR01:03:13M40219708BK DUSLO
945Peter ŽÁČIK01:03:38M719999SMTA Nitra
10214Michal KULICH01:03:45M8198010ŠOG Nitra
11113Michal LENGYEL01:04:14M403197111Nitra
1281Lukáš CINTULA01:04:48M9199112Borský Mikuláš
1397Slavomir VINKOVIC01:04:54M10197913Stupava
1451Maroš KIESEL01:07:19M404197414Lužianky
1585Martin TURČEK01:08:01M11199015Krásno
1618Michal HORVATH01:08:10M12198716Ošk Zavar
17181Michal MORVAY01:08:22M13199617Dukla Banská Bystrica
1853Ján POBUDA01:09:10M501195418Velké Vozokany
19234Michal TOKÁR01:09:26M14198219Šušky - Hrušky
2023Igor KLOBUČNÍK01:09:42M405197320Nové Zámky
21178Tomáš SKALA01:09:45M15199521Záhorácký frišký tým
2237Vincent SÝKORA01:09:54M406197222Granna Roll
23127Timotej ŠÁLY01:10:25M16199923Hrabicov
24117Dávid BOJŇANSKÝ01:10:25M17199424 
25134Ivan HASPRA01:10:50M502196225bk Pixyda Cierne Klacany
2694Vladimír ŠATKA01:10:56M18198326Polygym Nitra
27144Peter DOBSOVIC01:11:06M407197427Ošk Zavar
2812Dagmar VARGOVÁ01:11:19Z119811AK BOJNICKY
2917Marek SLÁVIK01:11:49M19198728OCR NITRA
307Branislav KOVACIK01:12:13M20198829Palárikovo
3136David VALLO01:12:55M21199830Granna Roll
32137Henrich PRŠEK01:14:00M408197131BEHAME.SK
33195Marián KRÁĽ01:14:09M503196732Obehni Slovensko
34250Michal MATÚŠKA01:15:08M22198033Pivné tornádo
35165Maroš RATULOVSKÝ01:15:12M23198534Nitra
36125Martin ŠIŠÁK01:15:15M409197535Nitra Golianovo
378Štefan GAJDOŠ01:15:22M4010196836Polygym Nitra
37124Peter ŠIMURKA01:15:22M24197936Nitra
39185Naďa BLŠTÁKOVÁ01:15:27Z40119772AK BOJNICKY
4039Ladislav MORAVSKÝ01:15:36M25198738RoniRunClub
41217Štefan ČIŽMÁRIK01:15:38M26198239Levice
42102Michal VRŽDIAK01:15:41M27197940bernohy/Brestovany
4315Soňa KRNÁČOVÁ01:15:44Z40219753BK Pyxida Cierne Klacany
44219Ondrej PETRIK01:16:07M28198541Topolcany
45240Richard FANČOVIČ01:16:11M4011197642BERNOHY
4688Alexandra PASTIERIKOVÁ01:16:22Z219794AK BOJNICKY
4732Tomáš UHRIN01:16:45M29198443Skalica
4898Tomáš PETERKA01:17:33M30198544EXTREME OBSTACLE RUNNERS
4947Marek HRUŠOVSKÝ01:17:36M31199045Madunice
5055František BEZÁK01:18:28M4012197546Nitra
Page 1 of 3 (118 items)
[1]23
fb