Dolnokubínsky AKVATLON 2019
10.3.2019

     

Page 1 of 1 (14 items)
por.číslozdielaťmenočaspenal.kateg.por.kat.strata v kat.ročníkklubkrajinaplávanieT1beh
126
Roman CIBULA00:01:45.1Žindj B12010TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:00:43.100:00:04.800:00:57.1


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:43.100:00:43.100:00:43.113:00:43.1111111
T100:00:47.900:00:04.800:00:04.813:00:47.9111311
beh00:01:45.100:00:57.100:00:57.113:01:45.1111322
234
Eliška REBIDÁŠOVÁ00:01:47.1Žiyndj B12010Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:00:47.400:00:04.600:00:55.1


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:47.400:00:47.400:00:47.413:00:47.4422422
T100:00:52.000:00:04.600:00:04.613:00:52.0322111
beh00:01:47.100:00:55.100:00:55.113:01:47.1211211
330
Andrej HRIČINA00:01:53.8Žindj B22010ŠK ATÓM LeviceSVK00:00:46.500:00:05.600:01:01.6


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:46.500:00:46.500:00:46.513:00:46.5322322
T100:00:52.100:00:05.600:00:05.613:00:52.1422744
beh00:01:53.800:01:01.600:01:01.613:01:53.8322544
425
Dávid BRŇÁK00:01:54.8Žindj B32011SVK00:00:49.600:00:05.800:00:59.4


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:49.600:00:49.600:00:49.613:00:49.6633633
T100:00:55.400:00:05.800:00:05.813:00:55.4533855
beh00:01:54.800:00:59.400:00:59.413:01:54.8433433
533
Mia KORÁL00:01:59.8Žiyndj B22010TRIKLUB PopradSVK00:00:44.000:00:04.700:01:11.0


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:44.000:00:44.000:00:44.013:00:44.0211211
T100:00:48.700:00:04.700:00:04.713:00:48.7211222
beh00:01:59.800:01:11.000:01:11.013:01:59.85221255
635
Lucia TADLÁNKOVÁ00:02:01.1Žiyndj B32011Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:00:50.100:00:08.000:01:02.9


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:50.100:00:50.100:00:50.113:00:50.1744744
T100:00:58.100:00:08.000:00:08.013:00:58.17441155
beh00:02:01.100:01:02.900:01:02.913:02:01.1633722
727
Viktória ČIMBOROVÁ00:02:04.1Žiyndj B42010Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK00:00:49.500:00:06.200:01:08.3


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:49.500:00:49.500:00:49.513:00:49.5533533
T100:00:55.700:00:06.200:00:06.213:00:55.7633944
beh00:02:04.100:01:08.300:01:08.313:02:04.18441144
824
Norbert Ml. ADAMČA00:02:04.8Žindj B42011SVK00:00:54.700:00:06.400:01:03.6


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:54.700:00:54.700:00:54.713:00:54.7844844
T100:01:01.100:00:06.400:00:06.413:01:01.18441066
beh00:02:04.800:01:03.600:01:03.613:02:04.8955866
932
Hugo KAŠIAR00:02:05.8Žindj B52010ŠK ATÓM LeviceSVK00:01:07.200:00:05.200:00:53.4


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:01:07.200:01:07.200:01:07.213:01:07.211661166
T100:01:12.400:00:05.200:00:05.213:01:12.41166422
beh00:02:05.800:00:53.400:00:53.413:02:05.81066111
1028
Matej FIRÁK00:02:08.1+00:00:05Žindj B62010Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:01:02.1743:59:59.200:01:01.8


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:01:02.100:01:02.100:01:02.113:01:02.110551055
T100:01:01.313:01:01.3955
beh00:02:03.100:01:01.800:01:01.813:02:03.1744655
1129
Barbora GAJDOŠOVÁ00:02:09.6Žiyndj B52010ŠK ATÓM LeviceSVK00:00:57.100:00:05.400:01:07.1


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:00:57.100:00:57.100:00:57.113:00:57.1955955
T100:01:02.500:00:05.400:00:05.413:01:02.51055533
beh00:02:09.600:01:07.100:01:07.113:02:09.61155933
1237
Peter VARGA00:02:25.1Žindj B72011TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:01:12.200:00:05.400:01:07.4


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie00:01:12.200:01:12.200:01:12.213:01:12.212771277
T100:01:17.600:00:05.400:00:05.413:01:17.61277633
beh00:02:25.100:01:07.400:01:07.413:02:25.112771077
138
Oliver ŽILECKÝDNSŽindj B2010Prestigio Realiz team BratislavaSVK01:16:16.700:07:10.7


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie
T101:16:16.701:16:16.701:16:16.714:16:16.71388
beh01:23:27.500:07:10.700:07:10.714:23:27.513881388
236
Daniela TKÁČOVÁDNSŽiyndj B2010ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
plávanie
T1
beh
Page 1 of 1 (14 items)