POMLÉRUN 7
8.5.2019

     

Page 1 of 4 (196 items)
por.číslozdielaťmenočaskateg.por.kat.ročníkpor. muži/ženyklub
12077
Šimon TROIAK00:05:05chlapci120051Atletický klub Krupina
22136
Arpad FAZEKAS00:05:09chlapci220042ŠERM: Klub Šermu Šamorín
32149
Ján Simon KOŽICH00:05:17chlapci320043
42023
Oliver ŠIMLOVIČ00:05:29chlapci420084DAC
52170
Matúš KUBINEC00:05:29chlapci520055XBS water polo
62209
Ákos PIRK00:05:30chlapci620046
72113
Anna LELKES00:05:37dievčatá120061BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK)
82005
Sofia KALLOVA00:05:39dievčatá220072Tri 2 Fly
92147
Erik HORVÁTH00:05:42chlapci720047Bežecký klub gabčíkovo
102048
Ondrej FARSKÝ00:05:48chlapci8200581blf
112126
Michal KUBÁN00:05:51chlapci920069XBS swimming
122132
Samuel Gorazd KAPALLA00:05:51chlapci10200410
132179
Adrián FAZEKAS00:05:51chlapci11201011XBS water polo
142079
Lukáš ŠTEFÍK00:05:53chlapci12200612
152081
Lilli KUDLICSKA00:05:54dievčatá320053Šport hrou
162004
Lucia SOPKOVÁ00:05:58dievčatá420074TC EMPIRE Trnava
172134
Marína Angela ALEXY00:06:10dievčatá520045Kraso Hamikovo
182068
Diana BLAHOVÁ00:06:10dievčatá620076BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK)
192028
Daniel BUBELINY00:06:11chlapci13200713
202158
Dávid SZLIVA00:06:11chlapci14200814
212016
Benjamín GRUBER00:06:14chlapci15200715Budokan Samaria, Šamorín
222188
Richard URBAN00:06:15chlapci16200716VŠK UK Bratislava
232069
Juraj ČUKAN00:06:19chlapci17200517ZÁPASENIE: Zápasnícky klub Gladiátor
242168
Martin MRÁZIK00:06:19chlapci18200518XBS water polo
252190
Ondrej GOMBÁRIK00:06:20chlapci19200719GSC
262183
Patrik BECKER00:06:21chlapci20200420
272127
Radka RONČKEVIČOVÁ00:06:22dievčatá720087Deti v pohybe Šamorín
282059
Lili MIKÓCZI00:06:23dievčatá820078XBS swimming
292021
Barbara KOVÁČOVÁ00:06:25dievčatá920069
302120
David FERENČÁK00:06:26chlapci21200821Rovinka
312024
Gréta ŠIMLOVIČOVÁ00:06:30dievčatá10200810BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK)
322087
Hana POLCOVÁ00:06:33dievčatá11200711
332152
Artúr BAGIN00:06:34chlapci22200522XBS water polo
342146
Emmka DINKOVÁ00:06:34dievčatá12200812Naša
352065
Šimon GAJDOŠ00:06:36chlapci23200823
362070
Sebastian VOZÁRY00:06:36chlapci24200524TJ Rovinka
372101
Ema WINTZER00:06:37dievčatá13200613BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK)
382135
Veronika TÁTOŠOVÁ00:06:39dievčatá14200714BASKETBAL: Šamorínsky Basketbalový Klub (ŠBK)
392156
Dávid SCHANZ00:06:40chlapci25200525XBS water polo
402010
Natália HACAJOVÁ00:06:40dievčatá15200715ŠBK Šamorín
412182
Ema BECKER00:06:42dievčatá16200716
422165
Marek KORICINA00:06:44chlapci26200626XBS water polo
432151
Adrián ŠIPOŠ00:06:46chlapci27200627XBS water polo
442022
Ambrus BENCE00:06:46chlapci28200828ŠERM: Klub Šermu Šamorín
452210
Sandra BOHÁČOVÁ00:06:48dievčatá17200517Trizely
462014
Veronika DUHAJOVÁ00:06:48dievčatá18200618ŠBK Šamorín
472208
Tobias STOPIAK00:06:48chlapci29200729
482029
Boglárka SZÖCSOVÁ00:06:48dievčatá19200419
492046
Oskar CABALKA00:06:50chlapci30200730
502075
Eniko VEGH00:06:51dievčatá20200620Atleticky klub Megy Sport Dunajska Streda
Page 1 of 4 (196 items)