VEĽKOÚĽANSKÝ TRIATLON - ČIERNY BROD 2019
1.6.2019

     

Page 1 of 3 (121 items)
por.číslozdielaťmenočaskateg.por.kat.strata v kat.ročníkklubkrajinaplávanieT1bicykelT2beh
120
Máté HADHÁZI01:00:41AGm20-2911991TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouHUN 00:10:1500:00:4900:30:5800:00:3700:17:59
24
Marek PAVUK01:01:14AGm20-29200:00:331999ŠK AQUASPORT LeviceSVK00:09:2000:01:0500:31:3900:00:3800:18:30
332
Jan TRUTNA01:01:28AGm20-29300:00:461999Konrad Tools TeamCZE 00:09:2800:00:5200:31:4500:00:3800:18:42
48
Šimon ŽÁČIK01:01:43AGm20-29400:01:021991SMTA NitraSVK00:10:2400:00:4900:30:1800:00:3700:19:33
516
Richard HAMRÁK01:01:56AGm20-29500:01:151997TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:10:1800:00:5700:30:4700:00:4000:19:11
69
Pavol ŽÁČIK01:02:48AGm20-29600:02:071999SMTA NitraSVK00:10:1700:00:5300:30:5500:00:3500:20:06
72
Peter ŽÁČIK01:03:23AGm20-29700:02:421999SMTA NitraSVK00:10:0300:00:4700:31:1400:00:3700:20:40
83
Marek ČIČMANEC01:03:42AGm40-4411977TRIATLON TEAM TrnavaSVK00:10:1400:01:0000:30:5000:00:3900:20:56
918
Gregor FOTUL01:04:39AGm40-44200:00:561976TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:10:5100:00:4700:32:0700:00:3900:20:12
106
Marek MALČEK01:04:39AGm20-29800:03:581999TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:10:1700:00:5900:32:2700:00:4500:20:08
1169
Ondrej OBST01:05:01AGm35-3911984Fenix3ClubSVK00:09:3400:01:1500:33:4400:00:4600:19:40
1244
Tomáš MATÚŠEK01:05:42AGm30-3411987CNS AcademySVK00:10:3000:01:0100:32:5800:00:4900:20:23
1395
Ladislav BALUCH01:05:56AGm45-4911974TDMK KrompachySVK00:12:0000:01:0200:32:3200:00:5800:19:22
1428
Margaréta BIČANOVÁ01:06:00Jy12001KPŠ NEREUS ŽilinaSVK00:10:2500:01:0300:32:1500:00:4100:21:34
151
Ján DOBIAS01:06:06AGm45-49200:00:101974SVK00:10:2700:01:0300:32:1400:00:4200:21:38
1612
Marián SIVÁČEK01:06:22AGm30-34200:00:391989TRIAX BratislavaSVK00:10:3800:01:0000:32:5100:00:5100:21:01
1740
Milan KAZIK01:06:29AGm30-34300:00:471985TRIATLON TEAM TrnavaSVK00:11:4800:01:0400:32:4200:00:4600:20:07
1847
Lukáš RUSNÁK01:06:48AGm30-34400:01:061986BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANYSVK00:10:2500:01:2000:32:4300:00:5100:21:28
1987
Marek PARIKRUPA01:06:57AGm40-44300:03:151977SMTA NitraAUT 00:11:5400:01:2000:32:1500:00:5400:20:33
2042
Tomas KREMPASKY01:06:59AGm30-34500:01:161989SVK00:10:1100:01:2900:32:4700:00:4800:21:42
2173
Michal ŠKVARENINA01:07:31AGm35-39200:02:291983TRIATLON TEAM TrnavaSVK00:10:2400:01:3900:33:3200:00:4600:21:07
2210
Lukáš PURGAT01:07:31J12000TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:11:5600:00:5900:34:1400:00:4100:19:39
2334
Lýdia DRAHOVSKÁ01:07:41AGž20-29119993NITY Triathlon team BratislavaSVK00:10:5300:00:5700:32:3500:00:4100:22:32
24119
Roman TOMASCH01:07:45AGm35-39300:02:431982TRIAX BratislavaSVK00:10:3800:01:0700:32:4400:00:4800:22:25
255
Slavomír JÁNOŠ01:07:50AGm45-49300:01:541972ŠK ATÓM LeviceSVK00:13:4400:00:5500:32:4400:00:4000:19:45
26110
Anton ŽÁČIK01:07:58AGm50-5411969SMTA NitraSVK00:12:3200:01:1000:31:5400:00:4700:21:33
277
Ondrej VASKO01:08:15AGm50-54200:00:1719683atletik PrievidzaSVK00:12:5100:01:0500:33:1400:00:5400:20:09
2827
Matej MACHÁČEK01:08:52J200:01:212001Športový triatlonový klub PezinokSVK00:13:2500:00:5600:33:0100:00:3900:20:49
2938
Adam FABO01:09:07AGm30-34600:03:2419873NITY Triathlon team BratislavaSVK00:11:4300:00:5000:33:0000:00:4400:22:46
3085
Ľuboslav PALGUTA01:09:26AGm40-44400:05:441978SVK00:12:2500:01:3900:33:2800:01:0900:20:43
3121
Aleš BALAMUCKÝ01:10:05D12002KPŠ NEREUS ŽilinaSVK00:10:3300:01:3400:35:0700:00:4800:22:00
32111
Gabriel DUBA01:10:30AGm50-54300:02:311969ŠK ATÓM LeviceSVK00:13:3100:01:2900:32:3100:01:0000:21:58
33108
Ján MIČÍK01:10:50AGm50-54400:02:511968Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK00:13:5100:01:1300:32:1900:00:5900:22:26
3497
Ladislav CSIFFÁRY01:11:11AGm45-49400:05:151973SVK00:13:3700:01:0500:32:4900:00:5800:22:41
3596
Roman CIBULA01:11:14AGm45-49500:05:181971TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK00:13:4000:01:2800:32:4700:00:5000:22:27
3629
Daniel KAZIK01:11:29AGm20-29900:10:481993TRIATLON TEAM TrnavaSVK00:13:1300:01:2000:34:5700:00:5300:21:04
3764
Michal HRNČÁR01:11:38AGm35-39400:06:371980New-wave multisport Banská BystricaSVK00:13:4300:01:1300:32:3600:01:0900:22:55
38100
Branislav MIKO01:11:38AGm45-49600:05:421974SVK00:12:1700:01:1000:33:4400:00:4900:23:36
3957
Diana TEŠOVIČOVÁ01:11:57AGž30-39119813NITY Triathlon team BratislavaSVK00:15:5700:01:3100:33:1900:00:5300:20:15
4011
Pavol SEDLIAČIK01:12:17AGm45-49700:06:201973TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:12:1400:01:0700:33:4700:00:4200:24:24
4198
Roman KUBINA01:12:26AGm45-49800:06:291970SVK00:14:0000:01:1800:32:4700:00:5800:23:21
4272
Roman PRIESOL01:12:26AGm35-39500:07:2519833NITY Triathlon team BratislavaSVK00:13:4800:01:3100:34:0500:00:5400:22:06
4366
Ľubomír KARABA01:12:33AGm35-39600:07:311982SVK00:15:1300:02:1600:33:1700:01:0000:20:45
4436
Michal BEZECNÝ01:12:45AGm30-34700:07:0219853NITY Triathlon team BratislavaSVK00:14:0100:01:0900:32:4900:00:5800:23:45
45104
Peter ŠTELLER01:12:54AGm45-49900:06:571970SVK00:13:5000:01:2200:34:1900:01:0200:22:18
4668
Ivan MITOŠINKA01:13:02AGm35-39700:08:001982Chlpaté gazelySVK00:16:0200:01:5400:32:4900:01:0400:21:10
4776
Michal BLAŠKO01:13:07AGm40-44500:09:251979Prestigio Realiz team BratislavaSVK00:13:5600:01:1100:32:5200:01:0300:24:04
4823
Martina MESÁROŠOVÁ01:13:15Dy12003Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK00:11:3000:00:5800:35:4000:00:4100:24:24
4945
Marek MRVA01:13:38AGm30-34800:07:5619883NITY Triathlon team BratislavaSVK00:13:5700:01:2300:34:0700:00:5300:23:17
5015
Zsolt FAZEKAŠ01:13:55AGm40-44600:10:131975TK Nové ZámkySVK00:13:4800:01:2200:32:4500:01:0500:24:53
Page 1 of 3 (121 items)