HORSKÝ BEH NA ZÁRUBY 2019
15.6.2019

     
     

Page 1 of 1 (48 items)
obľúbenépor.číslozdielaťmenomenočasčaspor.kat.kateg.por.kat.strata v kat.ročníkklubtempo
124
Dávid ŽIGODávid ŽIGO
#24 M
01:04:46.801:04:46.81M11998PROefekt team4:19 min/km
225
Marek ŠTEFANKAMarek ŠTEFANKA
#25 M
01:05:34.901:05:34.92M200:00:48.01987Šipkové4:22 min/km
330
Jindřich MARTINECJindřich MARTINEC
#30 M
01:12:56.301:12:56.33M300:08:09.51985Modra4:51 min/km
440
Daniel MEDVECKÝDaniel MEDVECKÝ
#40 M
01:15:17.301:15:17.34M400:10:30.51975BK Viktoria Horné Orešany5:01 min/km
510
Guillermo GONZÁLES DE ARXEGuillermo GONZÁLES DE ARXE
#10 M
01:15:44.301:15:44.35M500:10:57.51989Multisport team5:02 min/km
648
Patrik KRAJČOVIČPatrik KRAJČOVIČ
#48 M
01:16:25.001:16:25.06M600:11:38.11995ETOS Slovakia5:05 min/km
715
Marek KUBIKMarek KUBIK
#15 M
01:16:25.401:16:25.47M700:11:38.51999Spartan Patriot Team5:05 min/km
826
Ľuboš MIKLOVIČĽuboš MIKLOVIČ
#26 M
01:17:13.801:17:13.88M800:12:26.91980Horná Streda5:08 min/km
929
Jozef VALÁŠEKJozef VALÁŠEK
#29 M
01:19:45.301:19:45.39M900:14:58.51988Brestovany5:19 min/km
1041
Marek SUDINMarek SUDIN
#41 M
01:19:59.301:19:59.310M1000:15:12.51996Smolenice5:19 min/km
1134
Ľubomír ŠIMALČÍKĽubomír ŠIMALČÍK
#34 M
01:20:00.301:20:00.311M1100:15:13.51984TTT5:20 min/km
1211
Michal ULIČNÝMichal ULIČNÝ
#11 M
01:21:15.301:21:15.312M1200:16:28.51990Multisport team5:25 min/km
139
Martin LIŠTIAKMartin LIŠTIAK
#9 M
01:22:02.301:22:02.313M1300:17:15.51981BERNOHY.sk5:28 min/km
142
Peter DOBŠOVIČPeter DOBŠOVIČ
#2 M
01:22:09.301:22:09.314M1400:17:22.51974OŠK Zavar5:28 min/km
1523
Peter VLACHOVSKÝPeter VLACHOVSKÝ
#23 M
01:22:41.301:22:41.315M1500:17:54.51999PROefekt team5:30 min/km
167
Denisa KUŠNIEROVÁDenisa KUŠNIEROVÁ
#7 Z
01:22:47.301:22:47.31Z11977Trail Runner Trnava5:31 min/km
1747
Timotej HUPKATimotej HUPKA
#47 M
01:25:07.301:25:07.316M1600:20:20.51991Faurecia running team5:40 min/km
1833
Rastislav DOBŠOVIČRastislav DOBŠOVIČ
#33 M
01:25:22.301:25:22.317M1700:20:35.51972KRB Dolné Orešany5:41 min/km
1932
Tomáš STRAŠKATomáš STRAŠKA
#32 M
01:25:46.301:25:46.318M1800:20:59.51978BK Viktoria Horné Orešany5:43 min/km
2027
Dominik PISAROVIČDominik PISAROVIČ
#27 M
01:26:26.101:26:26.119M1900:21:39.219945:45 min/km
2119
Pavel MOCOMEKPavel MOCOMEK
#19 M
01:26:45.401:26:45.420M2000:21:58.519765:47 min/km
221
Dagmar VARGOVÁDagmar VARGOVÁ
#1 Z
01:27:04.801:27:04.82Z200:04:17.41981AK Bojničky5:48 min/km
2316
Tomáš KUBÍKTomáš KUBÍK
#16 M
01:28:54.701:28:54.721M2100:24:07.81975Spartan Patriot Team5:55 min/km
2414
Palo KITTAPalo KITTA
#14 M
01:28:58.301:28:58.322M2200:24:11.51973Multisport team5:55 min/km
253
Ján TRNIKJán TRNIK
#3 M
01:29:14.601:29:14.623M2300:24:27.71975Trnava5:56 min/km
2628
Juraj BARTOVIČJuraj BARTOVIČ
#28 M
01:31:39.501:31:39.524M2400:26:52.61980Zeleneč6:06 min/km
2737
Ján LISÝJán LISÝ
#37 M
01:31:48.101:31:48.125M2500:27:01.219856:07 min/km
2849
Lucia PIATRIKOVÁLucia PIATRIKOVÁ
#49 Z
01:32:07.001:32:07.03Z300:09:19.61997Zvolen6:08 min/km
295
Jozef MAJCHRÁKJozef MAJCHRÁK
#5 M
01:33:55.301:33:55.326M2600:29:08.519756:15 min/km
308
Marcel MACHÁČMarcel MACHÁČ
#8 M
01:34:14.601:34:14.627M2700:29:27.71988BERNOHY.sk6:16 min/km
3143
Marek BENKOMarek BENKO
#43 M
01:35:42.601:35:42.628M2800:30:55.81975Senica6:22 min/km
3213
Andrej DURICAAndrej DURICA
#13 M
01:39:35.201:39:35.229M2900:34:48.31989Multisport team6:38 min/km
3318
Ľubomír OKRUHLICAĽubomír OKRUHLICA
#18 M
01:41:21.001:41:21.030M3000:36:34.21952Nezávislosť6:45 min/km
3420
Matej TOMANMatej TOMAN
#20 M
01:42:34.301:42:34.331M3100:37:47.51980P+P PARTNER6:50 min/km
3535
Marek ŠIROKÝMarek ŠIROKÝ
#35 M
01:43:05.601:43:05.632M3200:38:18.719886:52 min/km
3631
Andrej MESÍČEKAndrej MESÍČEK
#31 M
01:45:06.301:45:06.333M3300:40:19.51993BK Viktoria Horné Orešany7:00 min/km
374
Tomáš GERGELYTomáš GERGELY
#4 M
01:45:56.701:45:56.734M3400:41:09.81983Trnava7:03 min/km
3812
Michal SUČANSKÝMichal SUČANSKÝ
#12 M
01:46:51.701:46:51.735M3500:42:04.81991Multisport team7:07 min/km
3942
Nevenka MUDRONČEKOVÁNevenka MUDRONČEKOVÁ
#42 Z
01:47:44.301:47:44.34Z400:24:56.91977Senica7:10 min/km
4017
Ján BOHUNICKÝJán BOHUNICKÝ
#17 M
01:53:45.301:53:45.336M3600:48:58.51964Dolná Krupá7:35 min/km
4144
Andrea PAPOVÁAndrea PAPOVÁ
#44 Z
01:54:16.301:54:16.35Z500:31:29.01976Faurecia running team7:37 min/km
426
Ľubomír HEČKOĽubomír HEČKO
#6 M
02:01:15.802:01:15.837M3700:56:28.91956Trnava8:05 min/km
4338
Rastislav GAJDOŠRastislav GAJDOŠ
#38 M
02:16:28.702:16:28.738M3801:11:41.91997Prestigio Realiz Team9:05 min/km
4439
Rastislav GAJDOŠRastislav GAJDOŠ
#39 M
02:16:33.202:16:33.239M3901:11:46.31973Hospitality Triathlon Team9:06 min/km
4545
Lenka UŠÁKOVÁLenka UŠÁKOVÁ
#45 Z
02:17:39.802:17:39.86Z600:54:52.419779:10 min/km
4646
Michaela BOLÁNOVÁMichaela BOLÁNOVÁ
#46 Z
02:42:00.502:42:00.57Z701:19:13.21983Chtelnica10:48 min/km
4721
Ladislav SKALICKÝLadislav SKALICKÝ
#21 M
02:42:01.602:42:01.640M4001:37:14.81982P+P PARTNER10:48 min/km
4822
Martin OROLÍNMartin OROLÍN
#22 M
02:42:02.302:42:02.341M4101:37:15.5198410:48 min/km
Page 1 of 1 (48 items)