Triatlon pre všetkých 2019
15.9.2019

     
     

Page 1 of 1 (14 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčaspor.kat.kateg.por.kat.strata v kat.klubplávanie 1T1 1bicykel 1T2 1beh 1plávanie 2T1 2bicykel 2T2 2beh 2plávanie 3T1 3bicykel 3T2 3beh 3
15
3NT - Kika team ONDREJ KUBO(1993),MAREK SMETANA(1997),KRISTÍNA JE3NT - Kika team ONDREJ KUBO(1993),..
#5 štafeta
01:45:4301:45:431štafeta13NITY 00:03:5900:01:0000:20:2200:00:3200:07:4700:05:0800:01:0000:23:1000:00:3600:08:5800:04:5000:01:0000:18:4200:00:5400:07:40
210
Triax Elite KOZLOVSKÝ MATÚŠ, BÁLINTOVÁ HANA, VARGA RICHARDTriax Elite KOZLOVSKÝ MATÚŠ, BÁLINT..
#10 štafeta
01:48:2501:48:252štafeta200:02:41Triax Team00:04:2900:01:0000:19:5800:00:4200:07:3000:05:5100:01:0000:26:4200:00:5000:10:2600:04:0700:01:0000:18:0200:00:3600:06:07
32
3nt - Lydka Team TOBIÁŠ BARČÍK(2002),IGOR VALKO(1996),LÝDIA DRAHOV3nt - Lydka Team TOBIÁŠ BARČÍK(2002..
#2 štafeta
01:49:4801:49:483štafeta300:04:043NITY 00:04:2800:01:0000:19:4700:00:4200:08:4500:05:2300:01:0000:22:0600:00:3900:09:1000:06:2000:01:0000:21:0600:00:4100:07:35
411
Zalaknutý Team OLŠAN MARTIN, KRÍDLOVÁ KATARÍNA, JURAJ FRONCZalaknutý Team OLŠAN MARTIN, KRÍDLO..
#11 štafeta
01:52:3901:52:394štafeta400:06:55Prestigio00:05:0000:01:0000:19:1900:00:4200:08:4100:05:4800:01:0000:25:3500:00:4000:10:1700:05:3500:01:0000:19:5300:00:4700:07:16
513
Fast Trio - MAREK HUTAJ EMA BEKE, ALEX TRUTZFast Trio - MAREK HUTAJ EMA BEKE, A..
#13 štafeta
01:55:0701:55:075štafeta500:09:23Prestigio00:05:5800:01:0000:18:5300:00:4000:08:4500:05:2500:01:0000:24:3100:00:4200:09:2900:06:1400:01:0000:22:0900:00:4300:08:32
612
Trisue-T Team KRŠEK MATÚŠ, HARČÁRIKOVÁ ZUZANA, RIŠKA DALIBORTrisue-T Team KRŠEK MATÚŠ, HARČÁRIK..
#12 štafeta
01:56:4701:56:476štafeta600:11:03Triax Team00:05:3300:01:0000:20:4600:00:4300:08:3300:08:4800:01:0000:25:3800:00:5000:10:0400:04:3400:01:0000:20:0700:00:3500:07:28
77
3NT - Katka team JURAJ POLÁK(1998),JÁN ROZIAK(1981),KATARÍNA BAKOV3NT - Katka team JURAJ POLÁK(1998)..
#7 štafeta
01:57:5201:57:527štafeta700:12:093NITY 00:04:3600:01:0000:21:3900:00:5900:08:2500:06:1900:01:0000:24:2400:00:4900:10:2000:06:3600:01:0000:21:4900:01:3500:07:14
86
3NT - Lara team MATEJ MEDVECZKY(2002),MATÚŠ VICEN(2001),LARA BÁBS3NT - Lara team MATEJ MEDVECZKY(20..
#6 štafeta
01:58:1601:58:168štafeta800:12:323NITY 00:05:1600:01:0000:21:5300:00:3800:08:2100:05:4100:01:0000:26:0300:00:4700:10:2000:06:4300:01:0000:21:1300:00:4500:07:30
93
3NT - Adka team ROMAN DURIS(1983),TOMÁŠ PAVLÍK(1976),ANDREA WALTE3NT - Adka team ROMAN DURIS(1983),..
#3 štafeta nad 35 rokov
02:15:2802:15:281štafeta nad 35 rokov13NITY 00:06:4900:01:0000:22:4200:00:5100:10:0200:11:0300:01:0000:25:4800:01:1000:11:4700:08:3600:01:0000:23:5000:00:5600:08:48
1014
Šmolkovia - JOZEF CHEBEŇ, DANIELA NEMČEKOVÁ, MARTIN HLAVOŇŠmolkovia - JOZEF CHEBEŇ, DANIELA N..
#14 štafeta
02:23:1902:23:199štafeta900:37:35Prestigio00:06:1300:01:0000:22:2200:00:5600:10:0100:09:1600:01:0000:36:5300:00:5300:12:4100:07:2700:01:0000:23:3800:01:1100:08:41
118
Pro Body M. KUZMIAK, ZUZANA ODKLADALOVÁ, PETER JURAŠKOPro Body M. KUZMIAK, ZUZANA ODKLADA..
#8 štafeta nad 35 rokov
02:27:1802:27:182štafeta nad 35 rokov200:11:50Pro Body00:06:1800:01:0000:24:0500:01:0200:10:4800:11:2100:01:0000:28:5200:01:1400:12:4200:09:3800:01:0000:25:2200:01:2100:11:29
124
3NT - Ika team PETER KRÁLIK(1968),DAG ULEHLA(1958),INGRID SMETAN3NT - Ika team PETER KRÁLIK(1968),..
#4 štafeta nad 35 rokov
02:41:3502:41:353štafeta nad 35 rokov300:26:073NITY 00:08:1800:01:0000:27:5000:01:3200:10:3500:12:0200:01:0000:36:4200:00:5800:15:0200:09:0500:01:0000:25:3000:01:0400:09:52
9
Coach Prestigio HORÍNEK M., PÍROVÁ VALÉRIA, KOMJATY ŠTEFANCoach Prestigio HORÍNEK M., PÍROVÁ ..
#9 štafeta
DQDQštafeta00:18:22Prestigio00:05:5800:00:5900:20:2100:01:2900:10:3700:02:3100:01:0000:30:4000:01:1100:10:1800:05:4300:01:0000:21:4000:00:4500:09:46
1
3nt - Terka Team - OLIVER ARNOLD(1999),ADAM FABO(1987),TEREZA REBEKA3nt - Terka Team - OLIVER ARNOLD(19..
#1 štafeta
DNSDNSštafeta3NITY
Page 1 of 1 (14 items)