Silvestrovský kros
31.12.2019

     
     
Page 1 of 4 (171 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčaspor.kat.kateg.por.kat.strata v kat.druhá kat.por. druhá kat.ročníkklubkrajinatempo
53149
Nikola BRYCHTOVANikola BRYCHTOVA
#149 Z
00:33:0900:33:093Z300:03:501990aa runnersSVK5:06 min/km
680
Jindřich MARTINECJindřich MARTINEC
#80 M
00:26:1800:26:185M500:02:171985AC Moravská Slavia Brno/ModraCZE 4:02 min/km
2096
Ervín PÁLENÍKErvín PÁLENÍK
#96 M50
00:29:1200:29:121M5011962Activstar TrenčínSVK4:29 min/km
7694
Peter ONDREJIČKAPeter ONDREJIČKA
#94 M50
00:34:2300:34:235M50500:05:101963Adidas RunersSVK5:17 min/km
42130
Dagmar VARGOVÁDagmar VARGOVÁ
#130 Z35
00:31:4400:31:442Z35200:01:571981AK BojničkySVK4:53 min/km
49138
Alexandra PASTIERIKOVÁAlexandra PASTIERIKOVÁ
#138 Z35
00:32:4900:32:493Z35300:03:021979AK BojničkySVK5:03 min/km
6016
Lukáš ČERNÝLukáš ČERNÝ
#16 Ji
00:33:3000:33:303Ji300:07:482008AK BojničkySVK5:09 min/km
126142
Alexandra PASTIERIKOVÁAlexandra PASTIERIKOVÁ
#142 Z
00:40:1000:40:1013Z1300:10:512008AK BojničkySVK6:10 min/km
324
Medard FÉDERMedard FÉDER
#24 M
00:24:3900:24:393M300:00:392001AŠK PezinokSVK3:47 min/km
10378
Matej MACHOMatej MACHO
#78 M
00:36:3900:36:3945M4500:12:391988BambiSVK5:38 min/km
10276
Judit LOVISEKJudit LOVISEK
#76 Z35
00:36:3900:36:397Z35700:06:521984BambiSVK5:38 min/km
99143
Vlastimil KŘIVÁNEKVlastimil KŘIVÁNEK
#143 M
00:36:2500:36:2543M4300:12:25Orešanci61984Baroví vináriSVK5:36 min/km
573
Marek LENČÉŠMarek LENČÉŠ
#73 M
00:25:5100:25:514M400:01:511988Bavaris ranersSVK3:58 min/km
45108
Andrej SOBOTAAndrej SOBOTA
#108 M
00:32:2800:32:2827M2700:08:281980Beh PezinkomSVK4:59 min/km
140109
Zdenka SOBOTOVÁZdenka SOBOTOVÁ
#109 Z35
00:41:2000:41:2015Z351500:11:321982Beh PezinkomSVK6:21 min/km
6851
Igor JAKUBOCUIgor JAKUBOCU
#51 M40
00:34:0000:34:0019M401900:07:231974Behpezinkom.comSVK5:13 min/km
100167
Miroslav KYSELICAMiroslav KYSELICA
#167 M
00:36:2900:36:2944M4400:12:281984BERNOHY. skSVK5:36 min/km
50125
Vit TOMAŠOVIČVit TOMAŠOVIČ
#125 M40
00:32:5000:32:5012M401200:06:121973BERNOHY.skSVK5:03 min/km
1082
Daniel MEDVECKÝDaniel MEDVECKÝ
#82 M40
00:27:0000:27:002M40200:00:231975BK Viktória Horné OrešanySVK4:09 min/km
38114
Tomáš STRAŠKATomáš STRAŠKA
#114 M40
00:31:0100:31:017M40700:04:241978BK Viktória Horné OrešanySVK4:46 min/km
8011
Ľuboš BRANIŠOVIČĽuboš BRANIŠOVIČ
#11 M40
00:34:2400:34:2425M402500:07:471974BK Viktória Horné OrešanySVK5:17 min/km
129152
Richard SZABORichard SZABO
#152 M
00:40:2200:40:2252M5200:16:221982BratislavaSVK6:12 min/km
139151
Marian DINDAMarian DINDA
#151 M
00:41:1800:41:1855M5500:17:181981BratislavaSVK6:21 min/km
15
Adela CORIAdela CORI
#15 Z
DNSDNSZ1995BratislavaSVK
130150
Ľudovít VOĽEKĽudovít VOĽEK
#150 M60
00:40:2400:40:241M6011951Bratislava RačaSVK6:13 min/km
157157
Martin HOMZAMartin HOMZA
#157 M50
00:46:4400:46:4414M501400:17:321967BudmericeSVK7:11 min/km
134136
Dominik ŠARADÍNDominik ŠARADÍN
#136 Ji
00:40:5700:40:576Ji600:15:16Orešanci92005Bytovkári Dolné OrešanySVK6:18 min/km
159137
Samuel KRUPANSKÝSamuel KRUPANSKÝ
#137 Ji
00:47:1400:47:147Ji700:21:32Orešanci102003Bytovkári Dolné OrešanySVK7:16 min/km
15449
Peter IŠTOKPeter IŠTOK
#49 M40
00:44:5500:44:5537M403700:18:181978ČachticeSVK6:54 min/km
15350
Janka IŠTOKOVAJanka IŠTOKOVA
#50 Z35
00:44:5500:44:5522Z352200:15:081983ČachticeSVK6:54 min/km
9072
Róbert LENČÉŠRóbert LENČÉŠ
#72 M50
00:35:1000:35:107M50700:05:571966Carphatian Run&Walking TeamSVK5:24 min/km
15674
Jana LENČÉŠOVÁJana LENČÉŠOVÁ
#74 Z35
00:45:2700:45:2723Z352300:15:401965Carphatian Run&Walking TeamSVK6:59 min/km
29131
Martin ZELENKAMartin ZELENKA
#131 M
00:30:0700:30:0718M1800:06:071985ChupacabraSVK4:38 min/km
4369
Ľubomír KOVAČÓCYĽubomír KOVAČÓCY
#69 M50
00:32:0000:32:004M50400:02:481962CíferSVK4:55 min/km
10539
Hana HORVATHOVAHana HORVATHOVA
#39 Z
00:37:2800:37:2810Z1000:08:092001CK Epic DohnanySVK5:45 min/km
3291
Roman MUŽILARoman MUŽILA
#91 M
00:30:2200:30:2221M2100:06:221983Cyklisti TrnavaSVK4:40 min/km
7195
Andrej PÁCALAndrej PÁCAL
#95 M40
00:34:0800:34:0821M402100:07:311976Danube RunnersSVK5:15 min/km
128101
Vlado PISÁRVlado PISÁR
#101 M40
00:40:2000:40:2035M403500:13:421974Danube RunnersSVK6:12 min/km
113
Jozef STANKOVIČJozef STANKOVIČ
#113 M50
DNSDNSM501966DoľanySVK
69132
Juraj ZUZČÁKJuraj ZUZČÁK
#132 M40
00:34:0200:34:0220M402000:07:25Orešanci31978Dolné OrečanySVK5:14 min/km
7777
Jozef MAGDOLENJozef MAGDOLEN
#77 M
00:34:2300:34:2337M3700:10:22Orešanci51982Dolné OrešanySVK5:17 min/km
7964
Oľga KOSIBOVÁOľga KOSIBOVÁ
#64 Z35
00:34:2300:34:234Z35400:04:36Orešanci11969Dolné OrešanySVK5:17 min/km
14229
Alena GERGELOVÁAlena GERGELOVÁ
#29 Z35
00:41:3100:41:3117Z351700:11:44Orešanci21974Dolné OrešanySVK6:23 min/km
7555
Andrej KAMENICKÝAndrej KAMENICKÝ
#55 M
00:34:1900:34:1936M3600:10:19Orešanci41992FK Sokol Dolné OrešanySVK5:16 min/km
1890
Tomáš MRVATomáš MRVA
#90 M
00:28:5100:28:5114M1400:04:511980GalantaSVK4:26 min/km
5938
Gabriel HEGLGabriel HEGL
#38 M
00:33:2600:33:2630M3000:09:251988GalantaSVK5:08 min/km
710
Ľuboš BOGDÁNYIĽuboš BOGDÁNYI
#10 M40
00:26:3700:26:371M4011979Galantská elitaSVK4:05 min/km
83147
Ivan CHOVANIvan CHOVAN
#147 M40
00:34:3200:34:3226M402600:07:551971H.OrešanySVK5:18 min/km
122172
Vladimir LOŠONSKÝVladimir LOŠONSKÝ
#172 M
00:39:1600:39:1650M5000:15:161980H.OrešanySVK6:02 min/km
916
Richard BELZÁRRichard BELZÁR
#6 M
00:35:1100:35:1140M4000:11:111994Heroes Ocr team SlovakiaSVK5:24 min/km
Page 1 of 4 (171 items)