Vrbovská pätnástka
24/07/2021

     
     
Pre jednotlivé medzicasy a poradia klikni na meno pretekára
por.číslozdieľaťmenomenočasčas
(čistý čas)
por.kat.čistý časkateg.por.kat.strata v kat.druhá kat.por. druhá kat.ročníkklubtempo
114
Miroslav ILAVSKÝMiroslav ILAVSKÝ
#14 A
00:51:4900:51:49
(00:51:47)
100:51:47A11987Jogging Klub Dubnica N/V3:27 min/km
259
Jozef PELIKÁNJozef PELIKÁN
#59 A
00:54:2100:54:21
(00:54:19)
200:54:19A200:02:321984Slavia UK / Run for fun BA3:37 min/km
332
Richard ORAWETZRichard ORAWETZ
#32 A
00:55:1600:55:16
(00:55:14)
300:55:14A300:03:261994Škp Bratislava3:41 min/km
415
Tomáš JAKUBÍKTomáš JAKUBÍK
#15 A
00:56:2000:56:20
(00:56:19)
400:56:19A400:04:312003Piešťany3:45 min/km
516
Jozef JURČÍKJozef JURČÍK
#16 B
00:57:0900:57:09
(00:57:06)
100:57:06B11977Skalica3:48 min/km
61
Ondrej BALOGOndrej BALOG
#1 A
00:57:2600:57:26
(00:57:23)
500:57:23A500:05:3619913:49 min/km
7117
Filip MORAVECFilip MORAVEC
#117 A
00:58:1200:58:12
(00:58:11)
600:58:11A600:06:231993TJ Spartak Myjava3:52 min/km
838
Michal ŠULJAMichal ŠULJA
#38 B
00:58:2700:58:27
(00:58:25)
200:58:25B200:01:181974Lesky's Runners3:53 min/km
937
Vladimír ŠRÁMEKVladimír ŠRÁMEK
#37 B
00:59:2300:59:23
(00:59:20)
300:59:20B300:02:141978Ďurikam Running Team3:57 min/km
10116
Ján MORAVECJán MORAVEC
#116 C
00:59:2800:59:28
(00:59:26)
100:59:26C11967Spartak Myjava3:57 min/km
1160
Lucia PELIKÁNOVÁLucia PELIKÁNOVÁ
#60 F
00:59:5500:59:55
(00:59:53)
100:59:53F11993ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica3:59 min/km
1210
Tomáš ĎURTATomáš ĎURTA
#10 B
01:00:2201:00:22
(01:00:19)
401:00:19B400:03:131980Tri4:01 min/km
1336
Roman ŠLÚCHRoman ŠLÚCH
#36 B
01:00:3001:00:30
(01:00:28)
501:00:28B500:03:211975Qscert - Zabezpečujeme Dôveryhodnosť!4:02 min/km
1424
Miroslav LETKOMiroslav LETKO
#24 B
01:00:5201:00:52
(01:00:50)
601:00:50B600:03:421979Jogging Klub Dubnica Nad Váhom4:03 min/km
1521
Matúš KRAMÁRIKMatúš KRAMÁRIK
#21 A
01:02:5901:02:59
(01:02:55)
701:02:55A700:11:09A120004:11 min/km
1625
Patrik MASÁRPatrik MASÁR
#25 A
01:03:2001:03:20
(01:03:17)
801:03:17A800:11:31A21995Zšk Vrbové4:13 min/km
1728
Juraj NAGYJuraj NAGY
#28 B
01:03:5001:03:50
(01:03:44)
701:03:44B700:06:4119773Klub Šamorín4:15 min/km
184
Tomáš BRESTIČTomáš BRESTIČ
#4 A
01:05:3301:05:33
(01:05:29)
901:05:29A900:13:44A319834:22 min/km
1939
Matúš VARAČKAMatúš VARAČKA
#39 A
01:06:1801:06:18
(01:06:14)
1001:06:14A1000:14:281988Beckov4:25 min/km
2029
Tibor NESTAKTibor NESTAK
#29 B
01:06:2201:06:22
(01:06:17)
801:06:17B800:09:131975Lieskovsky Bezci4:25 min/km
2122
Lukáš KRIŠTOFLukáš KRIŠTOF
#22 A
01:06:5801:06:58
(01:06:54)
1101:06:54A1100:15:081988Bk Slávia Veľký Krtíš/Run For Fun4:27 min/km
22134
Jaroslav PAVLACKÝJaroslav PAVLACKÝ
#134 C
01:07:1301:07:13
(01:07:10)
201:07:10C200:07:451962Trenčianske Teplice4:28 min/km
23129
Stanislav ĎURIGAStanislav ĎURIGA
#129 D
01:07:4301:07:43
(01:07:40)
101:07:40D11961Trenčín4:30 min/km
2427
Tomáš MELICHERTomáš MELICHER
#27 A
01:07:5201:07:52
(01:07:46)
1201:07:46A1200:16:0219944:31 min/km
25122
Robert TÓTHRobert TÓTH
#122 B
01:10:0301:10:03
(01:09:58)
901:09:58B900:12:541976TOTATIM Kralova pri Senci4:40 min/km
266
Ondrej ČÁPOndrej ČÁP
#6 A
01:10:1101:10:11
(01:10:06)
1301:10:06A1300:18:2219934:40 min/km
2711
Ondrej FILOOndrej FILO
#11 A
01:10:2201:10:22
(01:10:19)
1401:10:19A1400:18:33A419854:41 min/km
2857
Tadeusz JASEKTadeusz JASEK
#57 D
01:11:1101:11:11
(01:11:07)
201:11:07D200:03:271951Pzlam 4:44 min/km
2913
Jana GENČUROVÁJana GENČUROVÁ
#13 G
01:13:0401:13:04
(01:13:01)
101:13:01G11974Bernohy4:52 min/km
30123
Juraj TOMAŠOVIČJuraj TOMAŠOVIČ
#123 A
01:13:1001:13:10
(01:13:05)
1501:13:05A1500:21:21A51990Zšk Vrbové4:52 min/km
3154
Elena SVITKOVÁElena SVITKOVÁ
#54 G
01:13:1601:13:16
(01:13:13)
201:13:13G200:00:12G11979Minimom friendly team4:53 min/km
3226
Daniel MASÁRDaniel MASÁR
#26 A
01:13:2701:13:27
(01:13:17)
1601:13:17A1600:21:38A61995Semikron Running Team Vrbové4:53 min/km
33128
Slavomír KIMARLINGSlavomír KIMARLING
#128 C
01:13:3001:13:30
(01:13:26)
301:13:26C300:14:01C11964INQ Bratislava4:54 min/km
3434
Tomáš RIGOTomáš RIGO
#34 A
01:14:5601:14:56
(01:14:48)
1701:14:48A1700:23:07A719824:59 min/km
353
Pavol BOROVSKYPavol BOROVSKY
#3 B
01:14:5601:14:56
(01:14:52)
1001:14:52B1000:17:4719734:59 min/km
3620
Dušan KOVÁČDušan KOVÁČ
#20 B
01:16:0401:16:04
(01:16:04)
1101:16:04B1100:18:551972Schaeffler Skalica5:04 min/km
379
Robert ČUPKARobert ČUPKA
#9 A
01:16:3401:16:34
(01:16:31)
1801:16:31A1800:24:4519885:06 min/km
3819
Peter KOVAČPeter KOVAČ
#19 A
01:17:2501:17:25
(01:17:19)
1901:17:19A1900:25:3520015:09 min/km
39140
Aurel MIEZGAAurel MIEZGA
#140 A
01:17:2501:17:25
(01:17:25)
2001:17:25A2000:25:3620025:09 min/km
4053
Matúš BUBÁKMatúš BUBÁK
#53 A
01:18:3101:18:31
(01:18:23)
2101:18:23A2100:26:42A819855:14 min/km
417
Matej ČÁPMatej ČÁP
#7 A
01:21:0301:21:03
(01:21:03)
2201:21:03A2200:29:1319895:24 min/km
4241
Frantisek VARYFrantisek VARY
#41 D
01:21:3801:21:38
(01:21:27)
301:21:27D300:13:541955Lev Hlohovec5:26 min/km
4330
Miroslav NOVOTAMiroslav NOVOTA
#30 B
01:24:0001:24:00
(01:23:55)
1201:23:55B1200:26:51B11974Ľadové Medvede Vrbové5:36 min/km
44139
Dušan MIEZGADušan MIEZGA
#139 B
01:24:0101:24:01
(01:23:53)
1301:23:53B1300:26:5219745:36 min/km
4523
Ondrej KUREKOndrej KUREK
#23 A
01:26:5401:26:54
(01:26:45)
2301:26:45A2300:35:05A91985Semikron Running Team Vrbové5:47 min/km
4633
Jakub PAULÍKJakub PAULÍK
#33 A
01:28:3401:28:34
(01:28:27)
2401:28:27A2400:36:44A1019935:54 min/km
4735
Tomas SMELCERTomas SMELCER
#35 A
01:28:3501:28:35
(01:28:27)
2501:28:27A2500:36:46A1119825:54 min/km
4851
Silvia KALNICKÁSilvia KALNICKÁ
#51 G
01:29:2401:29:24
(01:29:12)
301:29:12G300:16:201978Banka5:57 min/km
4931
Peter OPATOVSKÝPeter OPATOVSKÝ
#31 C
01:32:2501:32:25
(01:32:18)
401:32:18C400:32:57C219646:09 min/km
5092
Lenka PAVLÍČKOVÁLenka PAVLÍČKOVÁ
#92 F
01:35:1001:35:10
(01:35:10)
201:35:10F200:35:15F119916:20 min/km