DUATLON SPIŠSKÁ NOVÁ VES
27/09/2020
Page 1 of 1 (23 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčaspor.kat.kateg.por.kat.strata v kat.ročníkpohlavieklubstatusbeh 1T1bicykelT2beh 2
161
Alex MANDÁKAlex MANDÁK
#61 Male Žiml
00:21:3800:21:381Žiml12007MaleŠkalv - Šk Atóm LeviceFIN00:06:1900:00:2300:11:0400:00:2000:03:29
257
Dominik IVANČÍKDominik IVANČÍK
#57 Male Žiml
00:22:2700:22:272Žiml200:00:492008MaleT2FLY - Športový tím Tri2FlyFIN00:06:2800:00:2000:11:3900:00:2000:03:38
369
Peter ŠOLTÉSPeter ŠOLTÉS
#69 Male Žiml
00:22:4700:22:473Žiml300:01:092007MaleTrnbb - Trian Šk Umb Banská BystricaFIN00:06:5700:00:2200:11:2400:00:2000:03:42
462
Matej MAREČEKMatej MAREČEK
#62 Male Žiml
00:22:5600:22:564Žiml400:01:182007MaleŽABČA - Triatlonový klub Žabka ČadcaFIN00:06:4800:00:2200:11:5100:00:1800:03:35
552
Richard FOTULRichard FOTUL
#52 Male Žiml
00:23:0700:23:075Žiml500:01:282008MaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:06:4700:00:1900:11:5500:00:1800:03:46
663
Karolína MIKLÓŠOVÁKarolína MIKLÓŠOVÁ
#63 Female Žiyml
00:23:2800:23:281Žiyml12007FemaleŠkalv - Šk Atóm LeviceFIN00:06:5600:00:1900:12:1400:00:1500:03:41
767
Viviana POPOVIČOVÁViviana POPOVIČOVÁ
#67 Female Žiyml
00:23:3400:23:342Žiyml200:00:062008FemaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:06:4700:00:2200:12:2200:00:1900:03:42
864
Debora MORAVSKÁDebora MORAVSKÁ
#64 Female Žiyml
00:23:3900:23:393Žiyml300:00:102007FemaleŠkalv - Šk Atóm LeviceFIN00:07:1400:00:2600:11:5800:00:1600:03:43
966
Michal PEŠKOMichal PEŠKO
#66 Male Žiml
00:23:4600:23:466Žiml600:02:082007MaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:07:0600:00:2200:12:0400:00:1900:03:54
1060
Simona LAKTIŠOVÁSimona LAKTIŠOVÁ
#60 Female Žiyml
00:23:5800:23:584Žiyml400:00:292007FemaleŠkalv - Šk Atóm LeviceFIN00:07:1300:00:2100:11:5600:00:1900:04:05
1153
Alexandra FOTULOVÁAlexandra FOTULOVÁ
#53 Female Žiyml
00:23:5900:23:595Žiyml500:00:312007FemaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:07:2500:00:2200:12:0100:00:1800:03:51
1272
Timo ZACKATimo ZACKA
#72 Male Žiml
00:24:0700:24:077Žiml700:02:292008Male3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:06:5800:00:2300:12:1100:00:3100:04:03
1368
Matej ŠAFÁRMatej ŠAFÁR
#68 Male Žiml
00:24:1700:24:178Žiml800:02:392008MaleAqtte - Aquapark Triatlon Turčianske TepliceFIN00:07:1600:00:2600:12:1700:00:2500:03:50
1465
Margaréta MOSKÁĽOVÁMargaréta MOSKÁĽOVÁ
#65 Female Žiyml
00:25:2400:25:246Žiyml600:01:562007FemaleMpkdk - Mestský Plavecký Klub Dolný KubínFIN00:07:2700:00:2500:13:0500:00:2100:04:05
1570
Valerián VANČOValerián VANČO
#70 Male Žiml
00:25:2800:25:289Žiml900:03:502007MaleT2FLY - Športový tím Tri2FlyFIN00:07:2700:00:2500:13:0300:00:2000:04:10
1658
Filip JANČEKFilip JANČEK
#58 Male Žiml
00:25:4500:25:4510Žiml1000:04:072008MaleTripp - Triklub PopradFIN00:07:1700:00:2500:13:1100:00:4400:04:07
1751
Soňa BLIHÁROVÁSoňa BLIHÁROVÁ
#51 Female Žiyml
00:25:4700:25:477Žiyml700:02:182007FemaleAqtte - Aquapark Triatlon Turčianske TepliceFIN00:07:5900:00:2400:12:5100:00:1900:04:11
1854
Michaela GRAJCIAROVAMichaela GRAJCIAROVA
#54 Female Žiyml
00:26:4600:26:468Žiyml800:03:182008FemaleMf3Ba - Molfit 3Team BratislavaFIN00:07:5700:00:3300:13:4400:00:2600:04:06
1955
Zuzana HÁJNIKOVÁZuzana HÁJNIKOVÁ
#55 Female Žiyml
00:26:4700:26:479Žiyml900:03:192008FemaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:08:0800:00:1600:13:4800:00:2000:04:13
2071
Dana YURYCHKODana YURYCHKO
#71 Female Žiyml
00:26:5100:26:5110Žiyml1000:03:232007FemaleChgaz - Chlpaté GazelyFIN00:07:5900:00:2600:13:4600:00:2000:04:18
2156
Katarína ILLENČÍKOVÁKatarína ILLENČÍKOVÁ
#56 Female Žiyml
00:28:0100:28:0111Žiyml1100:04:332008FemaleFIN00:07:5900:00:3000:14:0400:00:2700:04:59
22162
Anton PETRAAnton PETRA
#162 Male Žiml
00:29:5200:29:5211Žiml1100:08:142008MaleŠK IgloviaFIN00:08:2800:00:3000:15:5400:00:2000:04:38
59
Sofia KALLOVÁSofia KALLOVÁ
#59 Female Žiyml
DNSDNSŽiyml2007FemaleWfšam - Wellfunvia Triathlon&Ski
Page 1 of 1 (23 items)