DUATLON SPIŠSKÁ NOVÁ VES
27/09/2020
Page 1 of 1 (35 items)
por.číslozdieľaťmenomenočasčaspor.kat.kateg.por.kat.strata v kat.ročníkpohlavieklubstatusbeh 1T1bicykelT2beh 2
1120
Ondrej KUBOOndrej KUBO
#120 Male M
01:44:3201:44:321M11993Male3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:31:1700:00:2000:55:0400:00:3000:17:19
2129
Peter ŠTILLAPeter ŠTILLA
#129 Male M
01:48:5601:48:562M200:04:241989MaleTrnbb - Trian Šk Umb Banská BystricaFIN00:31:3700:00:1900:59:5800:00:2100:16:39
3123
Michal MOJŽIŠMichal MOJŽIŠ
#123 Male M
01:50:1801:50:183M300:05:451997MaleTrnbb - Trian Šk Umb Banská BystricaFIN00:31:1800:00:2301:01:3800:00:2700:16:31
4118
Daniel KRAVIANSKYDaniel KRAVIANSKY
#118 Male M
01:54:1901:54:194M400:09:461994MaleProke - Pro-Body Sport TeamFIN00:31:3700:00:1801:00:0100:00:2500:21:56
5103
Štefan BACHRATÝŠtefan BACHRATÝ
#103 Male M
01:54:3901:54:395M500:10:071986MaleTttpp - Tri Tatry Triathlon TeamFIN00:34:4300:00:3301:01:4100:00:2800:17:13
6107
Ivan BIELIKIvan BIELIK
#107 Male V1
01:54:4301:54:431V111975MaleTrsnd - Trisport Nová DubnicaFIN00:35:3300:00:2801:00:5500:00:3200:17:14
7114
Ján HOLIGAJán HOLIGA
#114 Male V1
01:55:4801:55:482V1200:01:041977MaleKblmt - Klub Bežeckého Lyžovania Škp MartinFIN00:35:3400:00:3601:00:4900:00:2300:18:24
8115
Michal IVANČOMichal IVANČO
#115 Male V2
01:55:5301:55:531V211970MaleProke - Pro-Body Sport TeamFIN00:35:3300:00:4601:00:4100:00:3700:18:14
9127
Radovan STRETAVSKÝRadovan STRETAVSKÝ
#127 Male V1
01:58:2601:58:263V1300:03:431974Male3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:37:2000:00:2901:01:0200:00:2600:19:08
10117
Branislav JESNÝBranislav JESNÝ
#117 Male V1
01:58:4401:58:444V1400:04:011978MaleHtwba - Here To WinFIN00:37:2000:00:3001:01:0200:00:2900:19:22
11130
Miroslav ŤAPUŠÍKMiroslav ŤAPUŠÍK
#130 Male V1
01:58:5001:58:505V1500:04:061973MaleFIN00:37:2100:00:2401:00:5600:00:2800:19:38
12109
Nikola ČORBOVÁNikola ČORBOVÁ
#109 Female Ž
01:58:5201:58:521Ž11990FemaleHtwba - Here To WinFIN00:37:2000:00:2301:01:4200:00:2500:19:01
13124
Martin PLAČKOMartin PLAČKO
#124 Male V1
01:59:5501:59:556V1600:05:111977MaleIgsnv - Šk Iglovia Spišská Nová VesFIN00:37:1600:00:3101:01:0200:00:3200:20:31
14102
Norbert ADAMČANorbert ADAMČA
#102 Male V1
02:00:2902:00:297V1700:05:451978MaleT2FLY - Športový tím Tri2FlyFIN00:37:5900:00:2301:01:2500:00:2500:20:15
15116
Kristína JESENSKÁKristína JESENSKÁ
#116 Female Ž
02:00:3102:00:312Ž200:01:392000Female3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:37:2000:00:2001:03:4600:00:2300:18:40
16126
Ján ROZIAKJán ROZIAK
#126 Male M
02:02:1302:02:136M600:17:411981Male3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:37:2000:00:1901:03:5000:00:2900:20:13
17135
Ondrej VASKOOndrej VASKO
#135 Male V2
02:02:4802:02:482V2200:06:541968Male3AKPD - 3atletik PrievidzaFIN00:37:2200:00:3201:02:4800:00:4100:21:23
18111
Juraj FIGULAJuraj FIGULA
#111 Male M
02:03:5302:03:537M700:19:201983MaleProke - Pro-Body Sport TeamFIN00:38:1300:00:5401:03:4500:00:5500:20:03
19128
Radka SUCHÁRadka SUCHÁ
#128 Female Ž
02:08:4602:08:463Ž300:09:541994Female3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:42:2400:00:2701:04:5500:00:2900:20:30
20122
Ján MIČÍKJán MIČÍK
#122 Male V2
02:09:2202:09:223V2300:13:281968MaleMpkdk - Mestský Plavecký Klub Dolný KubínFIN00:40:2200:00:2901:06:3900:00:2900:21:22
21136
Andrej ZAREVAAndrej ZAREVA
#136 Male M
02:09:4202:09:428M800:25:101986MaleTtkke - Triatlonový Klub KošiceFIN00:41:5900:00:3601:04:5500:00:3400:21:36
22112
Branislav GRMANBranislav GRMAN
#112 Male V1
02:13:5402:13:548V1800:19:111977MaleChgaz - Chlpaté GazelyFIN00:42:2400:00:3601:04:4600:00:4800:25:19
23137
Gejza ZSIDEKGejza ZSIDEK
#137 Male M
02:15:3502:15:359M900:31:021982MaleFIN00:43:3600:01:0901:08:1500:00:5300:21:39
24110
Ondrej EVINOndrej EVIN
#110 Male V1
02:20:5502:20:559V1900:26:111976MaleFIN00:44:1100:00:3101:11:0800:00:3000:24:33
25132
Dag ULEHLADag ULEHLA
#132 Male V3
02:31:3302:31:331V311958Male3NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaFIN00:48:2300:01:0501:15:5500:01:0200:25:05
26121
Marian KUZMIAKMarian KUZMIAK
#121 Male V2
02:43:3902:43:394V2400:47:451964MaleProke - Pro-Body Sport TeamFIN00:55:2200:01:1201:17:0500:00:3700:29:19
105
Ladislav BALUCHLadislav BALUCH
#105 Male V1
DNFDNFV11974MaleTdkro - Tdmk Krompachybicykluje00:37:2100:00:24
104
Roman BAKRoman BAK
#104 Male M
DNSDNSM1986Male
106
Andrej BEBJAKAndrej BEBJAK
#106 Male M
DNSDNSM1995MaleT2FLY - Športový tím Tri2Fly
113
Imrich HOLEČKOImrich HOLEČKO
#113 Male V3
DNSDNSV31956MaleTdkro - Tdmk Krompachy
119
Matúš KRŠEKMatúš KRŠEK
#119 Male M
DNSDNSM1981MaleTRXBA - TRIAX Bratislava
125
Richard RISZDORFERRichard RISZDORFER
#125 Male M
DNSDNSM1981Male
131
Dušan TOKARČÍKDušan TOKARČÍK
#131 Male V1
DNSDNSV11972Male
133
Roman VACHRoman VACH
#133 Male V1
DNSDNSV11971MaleF3Cba - Fenix3Club
134
Dana VACHOVÁDana VACHOVÁ
#134 Female Vy1
DNSDNSVy11972FemaleF3Cba - Fenix3Club
Page 1 of 1 (35 items)